Ligi polskie: sezon 2012/2013: Transfery: ORLEN Liga

Atom Trefl Sopot
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Jerzy Matlak trener Alessandro Chiappini (ITA)
(Azerrail Baku - AZE)
Noris Cabrera (CUB)
II trener Adam Grabowski
(Szóstka Biłgoraj)
Katarzyna Konieczna
(Impel Gwardia Wrocław)
Yusidey Silie (CUB)
Anita Kwiatkowska
(Budowlani Łódź)
Alishia Glass (USA)
(LIU•JO Volley Modena)
Kenia Carcaces (CUB)
Mariola Zenik
(Muszynianka Muszyna)
Eleonora Dziękiewicz
(Muszynianka Muszyna)
 
Dorota Pykosz
(Stal Mielec)
Paulina Maj
(Muszynianka Muszyna)
 
Anna Podolec
(Awtodor-Metar Czelabińsk - RUS)
Magdalena Saad
(Lokomotiv Baku - AZE)
 
Klaudia Kaczorowska
(BKS Bielsko-Biała)
Maja Tokarska
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Julia Szeluchina
(Pałac Bydgoszcz)
Corina Ssuschke-Voigt (GER)
(Lokomotiv Baku - AZE)
 
Justyna Łukasik
(Gedania Gdańsk)
Małgorzata Kożuch (GER)
(Yamamay Busto Arsizio - ITA)
 
Rachel Rourke (AUS)
(Muszynianka Muszyna)
Ewelina Sieczka
(BKS Bielsko-Biała)
 
Magdalena Kuziak
(SMS PZPS Sosnowiec)
   
Natalia Gajewska
(Gedania Gdańsk)
   
Érika Kelly Pereira Coimbra (BRA)
(Igtisadchi Baku - AZE)
   
Sylwia Wojcieska
(Dinamo Bukareszt - ROU)
   
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Paulina Maj
(Trefl Sopot)
Debby Stam-Pilon (NED)
(Azerrail Baku (AZE))
 
Sanja Popović (CRO)
(Modranska Prostejov - CZE)
Caroline Wensink (NED)
(Azerrail Baku (AZE))
 
Eleonora Dziękiewicz
(Trefl Sopot)
Joanna Kaczor
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Valentina Serena (ITA)
(Foppapedretti Bergamo - ITA)
Rachel Rourke (AUS)
(Trefl Sopot)
 
Helene Rousseaux (BEL)
(Budowlani Łódź)
Magdalena Piątek
(Budowlani Łódź)
 
Anna Kaczmar
(PTPS Piła)
Milena Radecka
(Azerrail Baku (AZE))
 
Aleksandra Jagieło
(powrót z urlopu)
Agnieszka Rabka
(urlop)
 
Dominika Sieradzan
(AZS Białystok)
Vesna Djurisić (SRB)
(Impel Wrocław)
 
  Mariola Zenik
(Trefl Sopot)
 
  Paulina Gajewska
(szuka klubu)
 
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Joanna Szczurek
(powrót po urlopie macierzyńskim)
Izabela Żebrowska
(Chemik Police)
 
Maja Tokarska
(Trefl Sopot)
Dorota Ściurka
(Budowlani Łódź)
 
Joanna Kaczor
(Muszynianka Muszyna)
Małgorzata Lis
(PTPS Piła)
 
  Natalia Kurnikowska
(AZS Białystok)
 
  Katarzyna Urban
(AZS UEK Kraków)
 
BKS Aluprof Bielsko-Biała
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Wiesław Popik
(Fart Kielce)
trener Mariusz Wiktorowicz
(Chemik Police)
 
Helena Horka (CZE)
(Modranska Prostejov - CZE)
Alexis Crimes (USA)
(Foppapedretti Bergamo - ITA)
 
Milada Spalova-Bergrova (CZE)
(Modranska Prostejov - CZE)
Cassidy Lichtman (USA)
(szuka klubu)
 
Marta Szymańska
(Stal Mielec)
Tamari Miyashiro (USA)
(szuka klubu)
 
Mariola Wojtowicz
(Stal Mielec)
Karolina Ciaszkiewicz
(szuka klubu)
 
Magdalena Matusiak
(powrót z wypożyczenia)
Klaudia Kaczorowska
(Trefl Sopot)
 
Ewelina Sieczka
(Trefl Sopot)
Natalia Bamber-Laskowska
(przerwa)
 
Monika Czypiruk
(Gwardia Wrocław)
Liesbet Vindevoghel
(szuka klubu)
 
Elisa Cella (ITA)
(River Piacenza - ITA)
Magdalena Banecka
(Zawisza Sulechów)
 
Paulina Stroiwąs
(UKS ZSMS Poznań)
   
Impel Gwardia Wrocław
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Kim Staelens (NED)
(TV Fischbek Hamburg - GER)
Zuzanna Efimienko
(Spes Volley Conegliano - ITA)
 
Patrycja Polak
(Pałac Bydgoszcz)
Aleksandra Krzos
(Chemik Police)
 
Katarzyna Konieczna
(Atom Trefl Sopot)
Dominika Sobolska
(Chemik Police)
 
Makare Wilson (USA)
(GSO Villa Cortese - ITA)
Monika Czypiruk
(BKS Aluprof Bielsko-Biała)
 
Vesna Djurisić (SRB)
(Muszynianka Muszyna)
Anna Witczak
(Legionovia Legionowo)
 
Wioletta Szkudlarek
(PLKS Pszczyna)
Ewa Matyjaszek
(AZS UE Kraków)
 
PTPS Piła
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
II trener Dorota Świeniewicz II trener Dominik Kwapisiewicz
(KPS Siedlce (M))
Lucia Fresco (ARG)
(SC Potsdam - GER)
Lucyna Borek
(AZS UEK Kraków)
Anna Kaczmar
(Muszynianka Muszyna)
 
Małgorzata Lis
(Tauron MKS Dąbrowa Górnicza)
Veronika Hudima (FRA)
(Chemik Police)
 
Tijana Malešević (SRB)
(Volero Zürich - SUI)
Lecia Brown (JAM)
(Lokomotiv Baku - AZE)
 
Magdalena Wawrzyniak
(Sparta Warszawa)
Agnieszka Kosmatka
(kończy karierę)
 
Marina Katić (CRO)
(Lokomotiv Baku - AZE)
Martyna Tracz
(szuka klubu)
 
KS Pałac Bydgoszcz
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Paulina Głaz
(Sparta Warszawa)
Patrycja Polak
(Impel Gwardia Wrocław)
 
Rachel Adams (USA) Julia Szeluchina
(Atom Trefl Sopot)
 
Rita Liliom (HUN)
(Stal Mielec)
Natalia Ziemcowa (UKR)
(szuka klubu)
 
Dominika Kuczyńska
(AZS Białystok)
   
Budowlani Łódź
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Sylwia Pycia
(Stal Mielec)
Matea Ikić (CRO)
(IHF Volley Frosinone - ITA)
 
Dorota Ściurka
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Ana Grbac (CRO)
(Azerrail Baku - AZE)
 
Aleksandra Kruk
(AZS Białystok)
Luana De Paula (BRA)
(Pays Daix Venelles - FRA)
 
Agata Durajczyk
(AZS Białystok)
Helene Rousseaux (BEL)
(Muszynianka Muszyna)
 
Soraia Neudil Dos Santos (BRA)
(Acqua Paradiso Busnago - ITA)
Katarzyna Mróz
(Chemik Police)
 
Courtney Thompson (USA)
(Lancheras de Cataño - PUR)
Katarzyna Ciesielska
(roczny urlop)
 
Aleksandra Sikorska
(Sparta Warszawa)
Joanna Mirek
(Chemik Police)
 
Magdalena Piątek
(Muszynianka Muszyna)
Anita Kwiatkowska
(Atom Trefl Sopot)
 
AZS Białystok
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Rheeza Grant (TTO) Dominika Sieradzan
(Muszynianka Muszyna)
 
Natalia Kurnikowska
(MKS Dąbrowa Górnicza/PLKS Pszczyna)
Lucie Muhlsteinova (CZE)
(Chemik Police)
 
Laura Tomsia
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Aleksandra Kruk
(Budowlani Łódź)
 
Krystle Esdelle (TTO)
(Schweriner SC - GER)
Jelena Kowalienko (RUS)
(Urałoczka Jekaterinburg)
 
Sylwia Chmiel
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
Ksenia Sizowa (RUS)
(Urałoczka Jekaterinburg)
 
Ewelina Polak
(Sparta Warszawa)
Agata Durajczyk
(Budowlani Łódź)
 
Angelika Bulbak
(Sparta Warszawa)
Małgorzata Właszczuk
(szuka klubu)
 
  Małgorzata Cieśla
(Legionovia Legionowo)
 
  Dominika Kuczyńska
(Pałac Bydgoszcz)
 
Siódemka Legionovia Legionowo
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Gergana Marinova (BUL)
(CSKA Sofia - BUL)
Justyna Łunkiewicz
(Budowlani Toruń)
 
Natasza Maciejczyk (BLR)
(Irtysz Pawłodar - KAZ)
Małgorzata Plebanek
(Stal Mielec)
 
Anna Witczak
(Gwardia Wrocław)
Małgorzata Gogołek
(Sparta Warszawa)
 
Krystyna Michajlenko (BLR)
(Minczanka Mińsk - BLR)
   
Małgorzata Cieśla
(AZS Białystok)
   
[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.