Ligi polskie: sezon 2014/2015: PlusLiga: runda zasadnicza

zobacz kolejkę

16. kolejka - 20.12.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
MKS BędzinResovia Rzeszów-:-[ 20.12.2014 g. 18:00 ]
Skra BełchatówJastrzębski Węgiel-:-[ 21.12.2014 g. 14:45 ]
Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn-Koźle-:-[ 20.12.2014 g. 18:00 ]
BBTS Bielsko-BiałaAZS Olsztyn-:-[ 20.12.2014 g. 17:00 ]
AZS CzęstochowaPolitechnika Warszawska-:-[ 22.12.2014 g. 18:00 ]
Trefl GdańskCzarni Radom3:025:10, 27:25, 25:15
Transfer BydgoszczEffector Kielce-:-[ 20.12.2014 g. 17:00 ]
Tabela:
miejscedrużynameczepunktysetymałe pkt.
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 2 pkt
  • za porażkę 2:3 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 0 pkt
1 PGE Skra Bełchatów 153943:111285:1086
2 Lotos Trefl Gdańsk 163944:201484:1335
3 Asseco Resovia Rzeszów 153740:161315:1160
4 Jastrzębski Węgiel 153138:241457:1293
5 Transfer Bydgoszcz 153035:241353:1276
6 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 152731:231231:1176
7 MKS Cuprum Lubin 152533:291356:1368
8 WKS Cerrad Czarni Radom 162027:341327:1396
9 AZS Politechnika Warszawska 151927:341330:1396
10 Indykpol AZS Olsztyn 151222:371238:1353
11 Effector Kielce 151219:381219:1341
12 AZS Częstochowa 151015:361080:1219
13 BBTS Bielsko-Biała 15917:401195:1337
14 MKS Banimex Będzin 15816:411212:1346
15. kolejka - 13.12.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
MKS BędzinCzarni Radom2:325:19, 25:21, 24:26, 20:25, 8:15
Effector KielcePolitechnika Warszawska3:123:25, 27:25, 25:22, 25:20
Transfer BydgoszczAZS Olsztyn3:025:20, 25:22, 25:21
ZAKSA Kędzierzyn-KoźleTrefl Gdańsk1:324:26, 16:25, 25:22, 22:25
AZS CzęstochowaJastrzębski Węgiel0:321:25, 11:25, 20:25
BBTS Bielsko-BiałaResovia Rzeszów1:320:25, 20:25, 25:23, 23:25
Skra BełchatówCuprum Lubin3:219:25, 22:25, 25:19, 25:17, 15:10
17. kolejka - 28.12.2014
gospodarzgośćwynikwyniki poszczególnych setów
Transfer BydgoszczMKS Będzin-:--:-, -:-, -:-
Effector KielceTrefl Gdańsk-:--:-, -:-, -:-
Czarni RadomAZS Częstochowa-:--:-, -:-, -:-
Politechnika WarszawskaBBTS Bielsko-Biała-:--:-, -:-, -:-
AZS OlsztynCuprum Lubin-:--:-, -:-, -:-
ZAKSA Kędzierzyn-KoźleSkra Bełchatów-:--:-, -:-, -:-
Jastrzębski WęgielResovia Rzeszów-:--:-, -:-, -:-

zobacz kolejkę

[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.