Ligi polskie: sezon 2013/2014: Transfery: ORLEN Liga

Atom Trefl Sopot
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Teun Buijs (NED)
(Schweriner SC - GER)
trener Adam Grabowski
(Budowlani Łódź)
 
Zuzanna Efimienko
(Spes Volley Conegliano - ITA)
Rachel Rourke (AUS)
(Rabita Baku - AZE)
 
Natalia Gajewska
(KS Murowana Goślina)
Dorota Wilk
(BKS Bielsko-Biała)
 
Judith Pietersen (NED)
(Dresdener SC)
Anita Kwiatkowska
(Budowlani Łódź)
 
Charlotte Leys (BEL)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Erika Coimbra (BRA)
(Brasilia - BRA)
 
Kimberly Hill (USA)
(Pepperdine Portland - USA)
Noris Cabrera (CUB)
(Budowlani Łódź)
 
Brižitka Molnar (SRB)
(Galatasaray Stambuł - TUR)
Dorota Pykosz
(PTPS Piła)
 
  Sylwia Wojcieska
(Muszynianka Muszyna)
 
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Rachel Adams (USA)
(KS Pałac Bydgoszcz)
Frauke Dirickx (BEL)
(Impel Wrocław)
 
Marina Katić (CRO)
(PTPS Piła/bez klubu)
Maja Tokarska
(Igor Gorgonzola Novara - ITA)
 
Eleonora Dziękiewicz
(Muszynianka Muszyna)
Joanna Kaczor
(Impel Wrocław)
 
Katarzyna Urban
(AZS UEK Kraków)
Charlotte Leys (BEL)
(Trefl Sopot)
 
Welissa Goonzaga (BRA)
(SESI-SP - BRA)
Natalia Nuszel
(Budowlani Łódź)
 
Natalia Guadalupe Brussa (ARG)
(Universal Volley Modena - ITA)
Magdalena Śliwa
(Budowlani Łódź)
 
Anna Kaczmar
(Muszynianka Muszyna)
Milena Stacchiotti (ITA)
(PLKS Pszczyna)
 
  Ivana Plchotova (CZE)
(Muszynianka Muszyna)
 
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Magdalena Mazurek
(Pałac Bydgoszcz)
Eleonora Dziękiewicz
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Carmen Turlea (ROU)
(River Volley Piacenza - ITA)
Ivana Plchotova (CZE)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Sanja Popović (CRO)
(Dynamo Moskwa - RUS)
Margareta Kozuch (GER)
(Yamamay Busto Arsizio - ITA)
Justyna Sosnowska
(Pałac Bydgoszcz)
Katarzyna Gajgał-Anioł
(Chemik Police)
 
Magdalena Piątek
(Budowlani Łódź)
Anna Werblińska
(Chemik Police)
 
Dominika Golec
(Budowlani Łódź)
Agnieszka Bednarek-Kasza
(Chemik Police)
 
Emilia Mucha
(Pałac Bydgoszcz)
Helene Rousseaux (BEL)
(Volley Modena - ITA)
 
Natalia Kurnikowska
(AZS Białystok)
Dominika Sieradzan
(szuka klubu)
 
Gabriela Jasińska
(Wieżyca Stężyca)
Kinga Kasprzak
(Guohua Life Szanghaj - CHN)
 
Sylwia Wojcieska
(Trefl Sopot)
Valentina Serena (ITA)
(İqtisadçı Baku - AZE)
 
Karolina Różycka
(Yesilyurt Stambuł - TUR)
Anna Kaczmar
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
BKS Aluprof Bielsko-Biała
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Mirosław Zawieracz
(bez klubu)
trener Wiesław Popik
(szuka klubu)
 
Karolina Ciaszkiewicz
(powrót z urlopu)
II trener Piotr Matela
(szuka klubu)
 
Natalia Strózik
(SMS Sosnowiec)
Joanna Wołosz
(Yamamay Busto Arsizio - ITA)
 
Laura Tomsia
(AZS Białystok)
Gabriela Wojtowicz
(urlop macierzyński)
 
Dorota Wilk
(Trefl Sopot)
Milada Bergrova (CZE)
(kończy karierę)
 
Aleksandra Trojan
(Murowana Goślina)
Elisa Cella (ITA)
(Beziers VB - FRA)
 
Małgorzata Lis
(PTPS Piła)
Agata Sawicka
(Chemik Police)
 
Danijela Nikić (SRB)
(A.O. Markopoulo Revoil - GRE)
Ewelina Sieczka
(Impel Wrocław)
 
Heike Beier (GER)
(VB Casalmaggiore - ITA)
Joanna Frąckowiak
(szuka klubu)
 
Impel Wrocław
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Frauke Dirickx (BEL)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Wioletta Szkudlarek
(szuka klubu)
 
Magdalena Gryka (GER)
(Dresdener SC - GER)
Maja Ognjenović (SRB)
(Chemik Police)
 
Monika Martałek
(PTPS Piła)
Vesna Djurisić (SRB)
(szuka klubu)
 
Agnieszka Kąkolewska
(SMS PZPS Sosnowiec)
   
Ewelina Sieczka
(BKS Bielsko-Biała)
   
Joanna Kaczor
(MKS Dąbrowa Górnicza)
   
Maren Brinker (GER)
(Yamamay Unedo Busto Arsizio - ITA)
   
PTPS Piła
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Dariusz Luks
(Trefl Gdańsk (M))
II trener Dorota Świeniewicz
(szuka klubu)
 
Marta Kuehn-Jarek
(Pałac Bydgoszcz)
Monika Martałek
(Impel Wrocław)
 
Agata Babicz
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
Małgorzata Lis
(BKS Bielsko-Biała)
 
Anna Stencel
(drużyna juniorek)
Katarzyna Wysocka
(Pałac Bydgoszcz)
 
Veronika Hudima
(Chemik Police)
Lucyna Borek
(szuka klubu)
 
Faimie Rose Kingsley (USA)
(Denvar University - USA)
Monika Naczk
(Pałac Bydgoszcz)
 
Tricia Mayba (CAN)
(University of Manitoba - CAN)
   
Beef Master Budowlani Łódź
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Adam Grabowski
(Trefl Sopot)
trener Maciej Kosmol
(Legionovia Legionowo/reprezentacja Polski (K))
 
Ewa Cabajewska
(AZS Białystok)
Courtney Thompson (USA)
(szuka klubu)
 
Martyna Grajber
(SMS PZPS Sosnowiec)
Paola Ampudia (COL)
(szuka klubu)
 
Anita Kwiatkowska
(Trefl Sopot)
Magdalena Piątek
(Muszynianka Muszyna)
 
Natalia Nuszel
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Marta Wójcik
(szuka klubu)
 
Magdalena Śliwa
(MKS Dąbrowa Górnicza)
Dominika Golec
(Muszynianka Muszyna)
 
Olga Trach (UKR)
(Olympiacos Pireus - GRE)
Aleksandra Kruk
(AEK Ateny - GRE)
 
Tabi Love (CAN)
(Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles)
Ewelina Mikołajewska
(Karpaty Krosno)
 
Noris Cabrera (CUB)
(Trefl Sopot)
Katarzyna Bryda
(Sparta Warszawa)
 
KS Pałac Bydgoszcz
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
Katarzyna Połeć
(AZS UEK Kraków)
Rachel Adams (USA)
(MKS Dąbrowa Górnicza)
 
Kinga Dybek
(zespół juniorek)
Marta Kuehn-Jarek
(PTPS Piła)
 
Ewelina Janicka
(SMS PZPS Sosnowiec)
Mayvelis Martinez Adlum (CUB)
(szuka klubu)
 
Katarzyna Wysocka
(PTPS Piła)
Rita Lillom (HUN)
(szuka klubu)
 
Tamara Kaliszuk
(Jedynka Aleksandrów Ł.)
Dominika Schulz
(szuka klubu)
 
Julia Twardowska
(SMS Sosnowiec)
Magdalena Mazurek
(Muszynianka Muszyna)
 
Anna Korabiec
(SMS Sosnowiec)
Anna Grejman
(Chemik Police)
 
Monika Naczk
(PTPS Piła)
Justyna Sosnowska
(Muszynianka Muszyna)
 
Zuzanna Pieczka
(SMS Sosnowiec)
Emilia Mucha
(Muszynianka Muszyna)
 
Jana Sawoczkina (UKR)
(bez klubu)
Ewelina Krzywicka
(Budowlani Toruń)
 
Agata Karczmarzewska-Pura
(powrót po przerwie)
   
Siódemka Legionovia Legionowo
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
trener Maciej Kosmol
(Budowlani Łódź)
trener Wojciech Lalek
(drużyny młodzieżowe)
 
Tamara Rakić (SRB)
(Jenisej Krasnojarsk - RUS)
Barbara Bawoł
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Olga Raonić (SRB)
(NIS Spartak Subotica - SRB)
Gergana Marinowa (BUL)
(szuka klubu)
 
Berenika Tomsia
(Fenerbahce Stambuł - TUR)
Ilona Gierak
(szuka klubu)
 
Aleksandra Wójcik
(SMS PZPS Sosnowiec)
Natalia Maciejczyk (BLR)
(szuka klubu)
 
Karolina Szymańska
(SMS PZPS Sosnowiec)
Małgorzata Skorupa
(Sparta Warszawa)
 
Anna Rybaczewski (FRA)
(ASPTT Mullhouse - FRA)
Marta Siwka
(szuka klubu)
 
Lauren Barfield (USA)
(ASKO Linz Steg - AUT)
   
asystent trenera Robert Strzałkowski
( AZS Politechniki Warszawskiej)
   
Chemik Police
przychodzą odchodzą w kręgu zainteresowań
II trener Michal Mašek (SVK)
(VC Stuttgart)
Agnieszka Rabka
(szuka klubu)
 
Maja Ognjenović (SRB)
(Impel Wrocław)
Magdalena Soter
(AZS KSZO Ostrowiec Św.)
 
Agata Sawicka
(BKS Bielsko-Biała)
Izabela Śliwa
(VT Aurubis Hamburg - GER)
 
Anna Werblińska
(Muszynianka Muszyna)
Vesna Jovanović (SRB)
(szuka klubu)
 
Katarzyna Gajgał-Anioł
(Muszynianka Muszyna)
Kinga Zielińska
(szuka klubu)
 
Agnieszka Bednarek-Kasza
(Muszynianka Muszyna)
Veronika Hudima (FRA)
(szuka klubu)
 
Anja Bjelica
(Crvena Zvezda Belgrad - SRB)
Anna Karpicz
(szuka klubu)
 
Anna Grejman
(Pałac Bydgoszcz)
Katarzyna Bury
(Zawisza Sulechów)
 
Małgorzata Glinka-Mogentale
(Vakıfbank Stambuł - TUR)
   
[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.